Gå tilbake til nettstedet

KREATIVE LØSNINGER GIR STØRRE TRIVSEL OG BEDRE PLASS!

Tekst:Anne Lise Skjaker Foto: Mjønvald Snekkerverksted

I Mjønvald Snekkerverksted på Jaren får kreativiteten og håndverksfaget fritt spillerom! Innehaver Cato Sørbråten har i 26 år hjulpet privatpersoner både på og utenfor Hadeland med nye kjøkken, bad, garderober, møbler og spesialinnredninger.

broken image

Så praktisk og pent kan det bli når plassen under trappa er utnyttet til garderobeløsning fra Mjønvald Snekkerverksted!

Det er ikke alt du får kjøpt i en møbelbutikk, og da er det godt at det finnes dyktige håndverkere som Cato. Han lager det du ønsker etter mål og skreddersyr alt til en smakfull helhet, tilpasset rommet det skal være i.

 

Han tar gjerne utfordringer med å lage spennende og kreative løsninger for«dødplass» i huset, f.eks. under trapper, under skråtak eller andre ubenyttede kroker og kriker. Vegg-til-veggseksjoner, avlastningsbord, senger og kommoder blir også til i hans verksted, og resultatet er mange fornøyde kunder i årenes løp!

Så dersom du har ønsker om nytt kjøkken, bad, garderobe eller har steder i huset der du ikke
helt har funnet ut av hvordan du best kan utnytte plassen, ta en telefon til snekker’ n på Jaren og få gjort noe med det! Eller du kan stikke innom hans stand under Potet-festivalen i Gran, der han blir å finne med noen av sine produkter! Se ellers www.snekkerverksted.com for mer informasjon.